Chata Bila

ubytovanie Stare Hamry
 

** Chata Bila / ubytovanie Stare Hamry

Chata Stare Hamry Bila
Ubytovanie Staré Hamry horská chata Bílá - sa nachádza v rovnomennej obci Bílá asi 50 km južne od Ostravy v smere Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Ostravice, v tesnej blízkosti hraníc so Slovenskom. Horská chata Bílá poskytuje príjemné ubytovanie v pokojnom a krásnom prostredí, uprostred panenskej prírody, nielen pre rodiny s deťmi.

Horská Chata Bílá Staré Hamry ubytovanie
Chata Bílá ponúka ubytovanie v dvojposteľových, trojposteľových, štvorposteľových a päťlôžkových izbách s celkovou kapacitou 83 osôb. Izby sú rozdelené do kategórie typu A - nadštandardné izby s vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky a televízorom so satelitným príjmom. Izby v kategórii B majú sociálne zariadenie so sprchami spoločné na poschodí a na izbe sa nachádza umývadlo s teplou vodou.

Staré Hamry ubytovanie horská chata Bílá reštaurácia
Priestranná reštaurácia s kapacitou 100 miest ponúka stravovanie formou polpenzie. Pre chvíle voľna je tu štýlovo vybavená hala a priestranná kultúrna miestnosť s príjemným barom a tanečným parketom, ktorá je tiež vhodná pre organizovanie rodinných osláv či iných spoločenských stretnutí. Bezbariérový vstup do chaty Bílá. Parkovanie vozidiel priamo pred chatou na priľahlom parkovisku.

Bílá horská chata Staré Hamry ubytovanie okolie, voľný čas
Pre aktívny odpočinok ponúka horská chata Bílá spoločenskú miestnosť s biliardom, ping-pongovými stoly, tenisové a volejbalové kurty či vonkajší bazén s detským bazénikom. Chata Bílá je výborným východiskom k cielom v Beskydoch, od chaty vedú turistické cesty a cykloturistické chodníky. Okolité lesy poskytujú veľké možnosti vychádzok pre náročných aj pre deti a staršie osoby. Na svoje si prídu aj milovníci zimy a snehu. V centre obce sa nachádza lyžiarsky areál SSK Vítkovice, ktorý je vzdialený len 300m od horské chaty Biela a ponúka 3 zjazdovky pre skúsených lyžiarov aj začiatočníkov.

Beskydy ubytovanie Chata Bílá Staré Hamry výlety
Lysá hora - najvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd (1323 m). Pustevny - horské sedlo vo výške 1018 m.n.m. odkial je možno uvidieť jeden z najkrajších rozhľadov na beskydské panoráma. Valašské múzeum v prírode - súbory ľudovej architektúry Valašska. Bílý Kríž - rekreačná oblasť Beskýd na rozhraní Moravy a Slovenska. Nádrž Šance - najväčšia priehradná nádrž (1970) na rieke Ostravici slúži ako zásobáreň pitnej vody pre Ostravsko.
Chata Stare Hamry Bila - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Stare Hamry Bila - hotel má reštauráciuChata Stare Hamry Bila - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Stare Hamry Bila - k dispozícii letná terasaChata Stare Hamry Bila -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaChata Stare Hamry Bila - tenis - v blízkosti hotelaChata Stare Hamry Bila - krytý bazén v hoteliChata Stare Hamry Bila - Televizor má príjem satelitných  programůChata Stare Hamry Bila - Iybz sú vybavené televízoromChata Stare Hamry Bila - Izby s vlastnou kúpelkouChata Stare Hamry Bila - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: